• Klaipėda

  Foto paslaugos iš paukščio skrydžio
 • Kaunas

  Foto paslaugos iš paukščio skrydžio
 • Šiauliai

  Foto paslaugos iš paukščio skrydžio
 • Trakai

  Foto paslaugos iš paukščio skrydžio
 • Telšiai

  Foto paslaugos iš paukščio skrydžio
 • Vilnius

  Foto paslaugos iš paukščio skrydžio

„Saulės mūšis“ (Šiaulių mūšis) įvyko 1236 m. rugsėjo 22 d. tarp Žemaičių ir į Žemaitiją įsiveržusios Kalavijuočių ordino kariuomenės. Mūšis vyko netoli dabartinio Šiaulių miesto, pagal labiausiai pagrįstą hipotezę – Mūšos ir Tautinio santakoje (ties Jauniūnų kaimu, Joniškio raj. Eiliuotoji Livonijos kronika nurodo, kad mūšis įvyko, kalavijuočiams grįžtant nuo Soule, Vartbergės. Kalavijuočiams ir jų talkininkams grįžtant, prie upės brastos jie sutiko Žemaitijos karius. Nenorėdami rizikuoti ir prarasti savo žirgus pelkėtoje vietovėje kryžininkai atsisakė kovoti ne raiti ir žygio dalyviai buvo priversti pasilikti nakvynei. Kitą rytą žemaičiai, vadovaujami žemaičių kunigaikščio Vykinto, puolė kalavijuočius. Lengvai ginkluoti kalavijuočių vadovaujami vietiniai Livonijos kariai pabėgo iš mūšio lauko, o sunkiai ginkluoti riteriai, įskaitant magistrą, buvo išžudyti.

Šio paveikslo originalas priklauso I.Į. „Taigra“ dėl informacijos kreiptis į mūsų įmonę. PARDUOTAS.

SaulesMusis 800x537

Dailininkas Pranas Daugintis. 2007 metai. Drobė, aliejus.

Originalas: matmenys: 238×150 cm. (be rėmo).

Saulės mūšis“,originalus paveikslas nutapytas ant natūralios drobės, aliejiniais dažais, platūs natūralaus medžio rėmai. Pagal kliento pageidavimą galime pagaminti „Saulės mūšio“ paveikslą-reprodukcija, ant natūralios drobės, drobės imitacijos, įvairių išmatavimų.

Paveikslas – reprodukcija.  Įlaminuotas plakatas (96x60 cm), drobės imitacija, su rėmu.

Kaina – 206,70 Eur

Paveikslas – reprodukcija. Spauda ant drobės (100x60 cm), su mediniu porėmiu ir rėmu.

Kaina – 288,60 Eur.

 

Pilna gaminio kaina paskaičiuojama individualiai, pagal kliento pasirinktus išmatavimus, paveikslo faktūrą, bei pasirinktus rėmelius.